Duben 2009

Už asi kope

27. dubna 2009 v 9:41 MŮJ DENÍČEK
Konečně už mi je od žaludku celkem dobře, jen večer sem tam pozlobí, ale už se to dá vydržet. Poslední dny trpí ale moje záda a jsem víc unavená a přecitlivělá. Jinak je vše v pořádku. Miminko už konečně kope:-), poprvné jsem to zaznamenala ve čtvrtek. Teď mě taky koplo, asi ví, že píšu o něm:-)


Už máme vybraný kočárek

23. dubna 2009 v 20:23 MŮJ DENÍČEK
Tak už máme vybraný kočárek - Set X-lander X3 + hluboká korba + autosedačka X-car 2009. Ještě se nám líbil X-lander XA, je s otočnýma kolečkama, ale X3 zvítězila. Jinak to jsou samé trojkolky a ty se mi nelíbí.

Jen nevíme barvu. Nejvíc se mi líbí modrá - pro kluka, ale černá a šedá, když se doplní např. barevným fusakem..., by mohly být taky hezký a hlavně se hodí jak pro kluka tak pro holčičku.


Vylepšení na blogu

18. dubna 2009 v 16:14 NOVINKY
Galerie je konečně lepší - prohlížení fotek je snadnější a rychlejší. Ke komentářům jsem přidala smajlíky.


Moje břicho

17. dubna 2009 v 9:02 MŮJ DENÍČEK
Jak se mění moje břicho... Na první fotce těhotná ještě zdaleka nejsem, na druhé se mi už začíná břicho zvětšovat - 11. týden těhotenství a na třetí ho mám už pěkně velký - 18. týden těhotenství (foceno včera).Že by to byl nakonec Davídek?

9. dubna 2009 v 15:25 MŮJ DENÍČEK
Po měsíci jsme byli s "mimčem" a s Tomem na kontrole. Opět mi brali krev a za 14 dní se dozvim, jak dopadli - kéž by dobře. A pak přišel na řadu ultrazvuk - mimčo pěkně povyrostlo a nechtělo se na obrázek už ani celý vejít (měří asi 120 mm). Už i víme, co to bude - na 90 % kluk a to jsme tak nějak počítali s holčičkou. No, ještě pořád 10 % zbývá:-). Už jsem si představovala jak nakoupim panenky, budu ji činčat... Ale hlavní je, aby bylo mimčo zdravý a je jedno jestli to bude holčička nebo chlapeček.