Květen 2009

Nové fotky - 24. týdnen těhotenství (29. května 09)

30. května 2009 v 17:18 MŮJ DENÍČEK

Přidávám několik nových fotek z 24. týdne těhotenství (nezapomeňte pod článkem kliknout na odkaz celý článek). Zbytek naleznete v galerii/fotky/já/moje těhotenství a nebo pak klikněte zde.

Už se mi blíží třetí trimestr a s ním spojené další problémy (bolest zad, únava...) a tak se snažim každý den cvičit a chodit na procházky, abych byla fit (první trimestr jsem prozvracela a celkově byl hroznej a tak jsem vyšla z kondice, ale teď už je to dobrý).

Břicho je snad každý den větší a větší a taky už něco váží:-). Každý týden bych měla přibrat asi půl kila (píše se to), tolik zatim nepřibírám, ale pomalu se to zrychluje. Přibrala jsem od začátku asi čtyři kila, ale myslim, že se to teď rozjede.

Jinak Davídek pořád kope a dělá mi radost:-). Ve čtvrtek jdeme opět na kontrolu na ultrazvuk a 13. června razíme do Lbc na 4D ultrazvuk - měli by nám Davídka nahrát i na DVD (když se mi to podaří, tak to dám na blog).X-lander

27. května 2009 v 17:13 MŮJ DENÍČEK
Tenhle set klikni zde se mi líbí asi nejvíc, ale je to X-lander XA limitovaná kolekce a Tomáš by chtěl spíš X3 (má větší kolečka, ale ne otočný). No uvidíme, jak se rozhodnem.


Máte rádi jogurty...activia?

25. května 2009 v 18:37 AKTUALITY
Jíte jogurty nebo nápoje activie a nesbíráte kódy? Jestli ano, tak mi je prosím napište - já jsem se rozhodla, že budu soutěžit, protože activie jím často. Kód najdete u nápojů na vnitřní straně přebalu a u jogurtů na vnitřní straně plastového obalu (uvnitř kelímku).

Doufám, že se najde aspoň jedna dobrá dušička a pošle mi kód. Předem moc děkuju.Nakupujeme...

16. května 2009 v 19:55 MŮJ DENÍČEK
Tuhle přebalovací komodu jsme si už koupili. Přebalovací nástavec se dá zatím sundat a komoda se dá tedy používat jako normální skříňka.
Jaký koš pro miminko je nejlepší?

13. května 2009 v 20:25 MŮJ DENÍČEK

Chceme Davídkovi koupit koš na kolečkách, ale zatím ještě nevíme, jaký přesně. Přikládám 5 košů, které se mi docela líbí (nejde jenom o vzhled, ale i o rozměry, funkce...). Prozatím jsme pro první koš - má nejvíc funkcí, cenově je přijatelný, ale ještě jsme nezjistili, jak je na tom s kvalitou. Hlasujte prosím v anketě pro 1. - 5. koš pro miminko a pokud víte ještě o jiném hezkém koši, tak mi to prosím napište do komentářů.
22. týden a moje břicho

13. května 2009 v 8:50 MŮJ DENÍČEK
Po krátké pauze přikládám opět fotku mého břicha. Je to foceno včera.


Kytice od Toma

11. května 2009 v 9:39 MŮJ DENÍČEK
V sobotu jsme s Tomem vyrazili do Prahy na nákup - koupili jsme pro Davídka přebalovací pult, který se dá zatím používat jako skříňka a vyhlídli jsme si už i postýlku. Když jsme k večeru přijeli domů, šli jsme ještě posedět s kámošema. Byl to fajn den, ale v neděli na mě padla strašná únava a tak jsem hlavně relaxovala:-) Tom byl celý den v práci, ale večer mi udělal velikou radost. Dostala jsem od něj krásnou kytici:-)
Davídek má už 360 gramů

7. května 2009 v 20:48 MŮJ DENÍČEK
Už dva týdny Davídek kope:-) Hlavně se mu líbí když se koukám na hokej - jako třeba teď, to se může ukopat. Dneska jsem byli po dlouhém měsíci konečně zase na kontrole a všechno je v pořádku. Jsme ve 21. týdnu a zítra budu tedy v polovině. Mimčo váží 360 gramů a měří přibližně 20 cm (od hlavičky po zadeček) + nožičky. Davídek byl na ultrazvuku pěkně živý a tak jsme si nechali zobrazit jen hlavičku - celý by se tam stejně už pořádně nevešel.


Od minulého měsíce mi opět povyrostlo břicho a pupek už sem tam trošku povyleze (ale pořád je vpadlý). Teď je Tom v práci, ale až bude doma a vzpomeneme na to, tak si břicho vyfotíme.