Červen 2009


4D ultrazvuk

13. června 2009 v 14:19 MŮJ DENÍČEK
Dneska jsme byli s Tomem na 4D ultrazvuku v Lbc v Gennetu. Bylo to úžasný - celé to máme na DVD a dvě fotky jsme si nechali vytisknout (zbytek máme vypálený na CD).

Báli jsme se, aby zrovna nespal a nebyl špatně otočený, ale Davídek pěkně pózoval a celou dobu si cucal palec a ručičku - to má po tatínkovi:-). Už je pěkně baculatý a řekla bych, že má nos po Tomovi:-). A že to bude kluk, je už 100%.

Pokusím se na blog vložit i DVD.
Dnes jdeme na 4D ultrazvuk

13. června 2009 v 6:49 MŮJ DENÍČEK
Dneska 10:30 jdeme na 4D ultrazvuk, tak jsem zvědavá. Akorát jsem dneska nevyspalá, včera to byl den na nic, už to vypadalo, že Tomáš nepujde se mnou, nakonec musí do práce "až" na 12h, ale úplně nám to zkazilo plány:-(.

Uvidim, jak bude ultrazvuk vypadat a pokud to pujde, tak na blog dám i DVD z ultrazvuku.


Už rostou houby

10. června 2009 v 16:41 MŮJ DENÍČEK
Dneska jsme se byli s Tomem projít k hradu a když jsem si odskočila na záchod do lesa, našla jsem dva hřiby. Akorát Tom jednoho hřiba špatně vytáhl a neni celý, ale jinak jsou ukázkový.Další fotky ze svatby

9. června 2009 v 15:20 AKTUALITY
Přidány další fotky ze svatby do galerie klikni zde a potom na složku fotky od ostatních.


Svatba M+N

7. června 2009 v 19:39 MŮJ DENÍČEK
Včera 6. 6. 2009 si brácha vzal Nikču za svou ženu:-). Počasí nebylo slunečné, ale aspoň nám nepršelo. Na obřad jsme vyjeli trochu dýl a k tomu nevěstě z auta cestou spadla kytice, ta se znovu připevnila, ale cestou na hostinu opět spadla a tentokrát jí i přejeli:-(.

Svatba byla jen rodinná, ale hezká a všichni jsme se dobře bavili - jedli jsme, pili a tančili. Hlavně já a Davídek jsme byli pořád hladový:-) a tak jsme papali a papali a tančili... A večer, většina posilněna pivem..., se to pěkně rozjelo...

Zatím jsem vložila do galerie jen moje fotky (nemám je ale z celý svatby - vybil se mi foťák a kolem devátý jsem byla už tak unavená, že jsem do konce nevydržela). Ale už mam u sebe fotky od mamky a od tety a tak je brzo přiložim (ale ne všechny - všichni jsme fotili až až).

Další fotky najdete v galerii zde.

4.června 2009 - ultrazvuk

4. června 2009 v 13:11 MŮJ DENÍČEK
Dneska jsme byli opět na kontrole. Všechno je v pořádku a Davídek roste tak jak má. Vyplazoval na nás jazyk a pořád si strkal ručičku do pusinky (to má určitě po Tomášovi:-)). Na další kontrolu jdeme 2. července, ale Davídka uvidíme i příští sobotu na 4D ultrazvuku.

Včera jsme byli s Tomem v Brodě na matrice podepsat prohlášení, že Tomáš je otcem mimča. Jinak by se Davídek nemohl jmenovat po Tomovi, protože nejsme ještě svoji.

Jinak mě docela často bolí záda a už se pomalu vrací opět únava:-(. Ale pořád je to lepší, než ty čtyři prozvracený měsíce.
Přikládám ultrazvuk hlavičky, ale tentokrát neni moc vidět, pořád se vrtěl a hlavně už je to obr:-)Už máme kočárek

2. června 2009 v 19:11 MŮJ DENÍČEK
Tak už máme kočárek:-). Sice jsme ho chtěli koupit až na konci srpna, ale jelikož jde o limitovanou edici a měli poslední kus, tak už ho máme:-). Zatím je ale u mamky, protože podle pověry nemá být u nás bytě, dokud se mimi nenarodí.