Únor 2010


Natáčíme Davídka

25. února 2010 v 11:40 rodinné video
Nová videa Davídka - čtení pohádky a polštářová skluzavka. Příště přidám video a fotky z koupání v bazéně.Masopust

22. února 2010 v 14:54 MŮJ DENÍČEK
15. února jsme byli s Davídkem v poradně. Davídek dostal opět dvě očkování (3.dávku Hexavakcíny a 2.dávku sinflorixu). Měříme už 64cm a vážíme 7,74kg.


19. února se u nás na Frýdštejně konal masopustní průvod (toho se účastnil Tomáš) a maturitní "ples", kam jsme šli už oba. Davídka nám zatim pohlídala teta se strejdou.
Dneska se chystáme s Davídkem do bazénu, tak jsem zvědavá:-). Ale ve vaně si to užívá, stříká si do obličeje a vůbec mu to nevadí, tak myslim, že bude spokojený - akorát nevim, jestli to na něj nebude moc studené.

Co je u nás nového?

8. února 2010 v 7:41 MŮJ DENÍČEK
  • Nedávno jsem si založila facebook a tak už ne vše dávám na blog. Fotky budou ale stále především zde a v galerii.cz.

  • Musíme koupit nové auto - Tomáš má to svoje po bouračce s Octávkou v Dalešicích totálku:-(
  • 10. září 2010 ve 13:00 bude na Sychrově v parku (snad bude hezky) svatba. Už mám vybrané i šaty (foto je na galerii.cz, ale dostane se tam jen ten, komu dám heslo - možná ho budu i měnit). Akorát peníze, který jsme našetřili na svatbu půjdou asi na auto:-(


  • A to nejdůležitější - náš Davídek:-D. Učíme se převracet ze zádíček na bříško a už mu to jde, ale ještě sám se nepřekulí. Možná nám rostou zoubky - pořád slintá, strká si prsty, celou ruku, hračky...do pusy, víc brečí (ale jen trochu)..., tak uvidíme, jestli se nějaký ten zoubek vyklube. Hlavičku už krásně drží a je to malej komediant:-D