Březen 2010

Davídek 14. března "oslavil" půl roku:-)

20. března 2010 v 7:54 MŮJ DENÍČEK
V neděli jsme zdárně překonali Davídkův první půl rok:-). A co už umíme? (nezapomeňte kliknout na odkaz celý článek - pokud si ho celý chcete přečíst)

Za ruce se krásně posadí do sedu (10.3.) a celkově se snaží posadit - když ho chováme.... , ale bez pomoci ještě nesedí, nedrží rovnováhu a já se ho nesnažim zbytečně posazovat, abych mu nezatížila páteř.

V bazéně se mu moc líbí, vody se nebojí a na bříšku pěkně "plave" :-). Poprvé byl v bazéně 22. února.

7. března jsme začali přikrmovat, protože časy, kdy Davídek vydržel spát celou noc, byly dávno pryč, budil se po 2 - 3 hodinách, přes den byl mrzutý... Kojení ani sunar mu už nestačily. Ze začátku mu to moc nešlo a ani si asi nepochutnal:-). Ale teď už hezky papá a sní několik lžiček kašičky. Sice ho potom musim celého převlíknout a opláchnout - má jídlo doslova všude, ale je sranda, jak se snaží dát si lžíčku sám do pusy:-). Každý den mu dělám na páře mkvičku, brambor a k tomu má někdy i květák a vařené kuřecí maso. Pořádně to rozmačkám na kašičku, přidám kapku olivového oleje - to aby se v něm rozpustily vitamíny a trošku sunaru. Pokud tam jsou ještě kousky, tak to promačkám ještě přes sítko. Nejvíc mu chutná kombinace mrkev, brambor a kuřecí maso - vegetarián určitě nebude:-).


Maturitní ples - strojárna

19. března 2010 v 15:22 MOJE ČLÁNKY
12. března jsme byli na maturitním plese, který měla strojárna - Kuba (můj budoucí švagr:-)). V galerii se můžete podívat na několik fotek.


Maturitní ples strojárna 12.3. 2010 038


Poprvé papáme něco jiného než mlíčko:-)

8. března 2010 v 10:18 MŮJ DENÍČEK
Včera dostal Davídek poprvě kašičku
klikni na odkaz celý článek

nové fotky leden/únor

1. března 2010 v 7:37 MŮJ DENÍČEK
Davídek s maminkou v bazéně


Klikni na odkaz celý článek