Už vím na co mám nožičky

12. května 2010 v 21:03 |  MŮJ DENÍČEK
Davídek nám dává pěkně zabrat. Ležení je už nuda, pořád musí něco dělat - je to náš čertík. Krásně už sám sedí, akorát musím dávat pozor - rád se všude houpe.  Pokouší se i stát, ale ještě to není ono.

Už se i sem tam pěkně vzteká, ale na druhou stranu je s ním i větší sranda. Za poslední dny se toho strašně moc naučil. Sedí, snaží se stát, strčí si palec u nohy do pusinky (6. květen), přetočí se, vydává už i nějaké slabiky... (gi, grrrr, jééé, ne, ble, hmm, dm, ď), pusinkou prská, dělá koníka, dýchá jako pejsek...

Koupili jsme mu i nočník - jakmile ho posadíme, tak se hned postaví na nožičky. Jednou se do něho vyčůral, ale mokro bylo i kolem nočníku a to ho musel Tomáš na nočníku pevně držet, takže nočník je teď spíše na ozdobu:-). Chystáme se koupit přenosnou postýlku a chodítko.

V pondělí 10. května jsme byli opět na kontrole u paní doktorky. Měříme 70 cm a vážíme 9 kg.

V sobotu 15. května jdeme na Malou Skálu na Vítání občánků. Doufám, že Tomáš nebude muset jít do práce a půjdeme tam všichni.

Jinak jsme jezdili po výletech - ZOO Dvůr Králové, Sychrov, Valečov... Kočárek máme opět na reklamaci, doufám, že tentokrát ho opraví.

Foto v galerii zde klikni
květen foto kája 082

Zoo Dvůr Králové 9.5.2010... 002
Zoo Dvůr Králové 9.5.2010 065
květen foto kája 196
Zoo Dvůr Králové 9.5.2010... 016
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jak jste se dozvěděli o mém blogu?

náhodou
od známých, kamarádů...
od tebe

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama