Červenec 2010

první zoubek:-)

8. července 2010 v 9:26 MŮJ DENÍČEK
Koukám, že za červen jsem sem nic nepřidala:-( - to bude hlavně tím, že vše dávám spíš na facebook. Tak teď zapnout mozkové závity a vzpomenout si, co vše se událo:-).

První něco o mně. Na začátku června byl poslední kickbox-aerobik (začne zase až v září) a tak jsme s Míšou Š. začaly chodit na kickbox:-). Ten ale přes prázdniny bude zaměřený spíš na fyzičku - běh, posilovna...  odkaz zde . Jinak chodíme s Davídkem na přehradu na brusle, chodíme stále na dlouhé procházky... prostě stále v pohybu. 5. června jsme opět vyrazili na Líšenské pochody - měli jsme jít 22 km, ale zabloudili jsme a nakonec se to na takových 30 km vyšplhalo určitě:-).

červen 2010 015Svatba se rychle blíží - mám zamluvené šaty (už druhé - zjistila jsem totiž, že ty moje původní má zamluvené i kamarádka, která má svatbu dřív než já:-( ), Tom má už košili a kravatu - košile je fialová, do fialova chci ladit celou svatbu. Termíny a vše máme už zařízené, ale ještě nás toho čeká hodně na zařizování.

Svatba se bude konat 10. září 2010 od 13:00 v zámeckém parku na Sychrově (při špatném počasí uvnitř). Hostinu uspořádáme na Hamštejně odkaz zde. Pokud nám budete chtít dát svatební dar :-), prosím nic do domácnosti (vše máme už zařízené a nic se nám do bytu už nevejde), víc se nám budou hodit penízky.


A co nového u Davídka?:-)

7.června jsme byli opět u paní doktorky na kontrole - měříme 71 cm a vážíme 9,4 kg.

20. června se Davídkovi objevil v pusince první zoubek:-)

27. června Davídek poprvé"ostříhán" babičkou Janou - dlouhá ofinka

29. června Davídek papá rohlík

7. července Davídek poprvé s maminkou v kadeřnictví a ostříhán - dokonce se mu tam i líbilo - taky ho tam obskakovalo několik slečen:-)


Hezky už hačá na nočníku, už ví, že má na něm sedět a ne se hned pokoušet vstát na nožky, sem tam se nočník i naplní:-).  Nejvíc se šmudla vydovádí na chodítku, lítá po celém bytě a zkoumá co by kde vzal, utrhl... Na dečce se pořád kutálí ze zádíček na bříško sem a tam, až je nakonec úplně mimo hrací dečku. Krásně hačá, ale ležení a sezení ho dlouho nezabaví, chození to je něco:-). Rád hopsá na klíně nebo na zemi, ale také už umí chodit za ručičky, akorát stále chodí po špičkách.

Na balkóně máme bazének, kam se chodí Davídek pocachtat, má tam jen málo vody, aby mohl ležet i na bříšku a moc se mu tam líbí.

Davídkův jídelníček:
už moc nekojim, jen v noci a ráno, ale teď když má Davídek zoubek, tak pěkně kouše!:-( au au
ráno má sunárek, k svačince přesnídávku, piškoty, jablíčko s mrkvičkou, ovoce...
k obídku např. rýži s mrkví, kedlubnou; těstoviny, masíčko...
odpo si pokouše rohlík, piškoty, sunárek
večer dojídáme obídek, sunar, mléčkná kašička...
ale přesně to nedodržujeme, někdy jídlo prostě nechce a musí mít sunar:-)


342
120


280


52
311


501