říjen 2010

16. prosince 2010 v 14:52 |  MŮJ DENÍČEK
Na začátku října chodí Davídek kolem nábytku, ale ještě nemá úplnou rovnováhu a sem tam spadne a pak má chudák na čelíčku modřiny. Nejenom když usíná, skřípe Dáda strašně zubama, to pak myslim, že zešílim :-D. Naše nová slova jsou např. pápá (12. 10.), bů (20. 10.) - to se stalo oblíbeným slovem. Když chodíme na procházku, vždycky se zajdeme podívat na kravičky - bů a na ovečky - bé (v Davídkovým podání je to trochu jako medvěd:-)). Na konci října dostal šmudla od babičky a dědy nové chodítko, které strká před sebou. A poté udělal Dáda také své první kroky. Krásně chodí na nočník, je vyjímkou, když se pokaká do plíny.

Od 29. do 31. října jsme si s Tomem udělali malou dovolenou k našemu výročí - 6 let. Davídek byl na střídačku a babiček a my jsme se vydali do Prahy do Aquapalace, kde jsme měli zamluvený wellness pobyt. V ceně jsme měli např. romantickou večeři v luxusní restauraci, fitness, čokoládovou masáž a balneoterapii, snídani na pokoj, vstup do aquaparku a do světa saun - tam to bylo bez chyby. Moc se nám tam líbilo a hlavně to po dlouhé době bylo příjemné odreagování. V neděli jsme ale už byli natěšení na Davídka, kterému se ale moc nestýskalo - u babiček mu je vždycky dobře :-).

Já chodím v úterý a ve čtvrtek večer na kickbox. Ve středu na němčinu a v pátek na angličtinu, abych trošku zaměstnala mozkové závity. Sem tam, když máme hlídání a Tom není v práce, zajdeme si s Tomem zahrát florbal.

říjen-polovina listopadu 053
říjen-polovina listopadu 060
říjen-polovina listopadu 026
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Filip Filip | E-mail | Web | 1. října 2011 v 12:15 | Reagovat

Já chci taky takovej bloooog:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama